Profilaktyka miażdżycy tętnic i chorób serca poprzez edukację i badania genetyczne w kierunku hipercholesterolemii rodzinnej osób
z licznymi czynnikami ryzyka sercowo-naczyniowego na obszarze województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego.

logo gmina zabierzow

Zaproszenie na Bieg Kordian - 20.09.2020 r.

Wzorem ubiegłego roku, serdecznie zapraszamy na Bieg Kordian na dystansie 5 km, organizowany przez Szpital Uniwersytecki w ramach Projektu „Profilaktyka miażdżycy tętnic i chorób serca poprzez edukację i badania genetyczne w kierunku hipercholesterolemii rodzinnej osób z licznymi czynnikami ryzyka sercowo-naczyniowego na obszarze województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego.”

 

Tegoroczny bieg odbędzie się 20 września 2020 r. (niedziela) – ze względów epidemiologicznych w dwóch turach (po maksymalnie 250 osób).

 

Start godz. 13:00 lub 14:00 (do wyboru). Bieg jest darmowy, obowiązuje limit uczestników – 500 osób. Zapraszamy wyłącznie osoby dorosłe, powyżej 18. roku życia.

Trasa: Bulwary Wiślane; pomiędzy Bulwarem Kurlandzkim a Bulwarem Rodła.

 

Zapisy oraz szczegółowe informacje są dostępne pod linkiem: https://kepasport.pl/wydarzenie/bieg-kordian-2020/

 

W ramach biegu każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy, na który składają się: pamiątkowy numer startowy, elektroniczny pomiar czasu (chip zwrotny na mecie), wodę na mecie, materiały informacyjne, pamiątkowy odlewany medal na mecie, posiłek na mecie, zabezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na czas trwania biegu, pamiątkowe gadżety – m.in. bidon, ręcznik sportowy, krokomierz.

Podczas imprezy będą przestrzegane zasady bezpieczeństwa w związku z pandemią.

Warunkiem odbioru pakietu startowego jest zakrycie nosa i ust, które obowiązuje do momentu startu, jak i po przekroczeniu linii mety. Odbycie imprezy uzależnione jest od aktualnej sytuacji epidemiologicznej na terenie Krakowa.

 

Zachęcamy do zapisów, miejsca na liście startowej bardzo szybko się zapełniają!

 

Osoby zainteresowane konsultacją występowania czynników ryzyka chorób sercowo-naczyniowych, w tym hipercholesterolemii rodzinnej - zapraszamy na bezpłatną wizytę w ramach Programu Kordian do Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie:

  • ul. Śniadeckich 10, 31-501 Kraków
  • poniedziałek – piątek w godzinach 7.30 – 9.00

- po uprzedniej rejestracji pod numerem telefonu: 12 424 74 79 lub 12 424 70 78.

Facebook Kordiana

fb icon 325x325

Szpital Uniwersytecki w Krakowie

Aplikacja mobilna

ico512

Aplikacja jest dostępna w sklepie Google Play i App Store

 

 

logo gmina zabierzow