Profilaktyka miażdżycy tętnic i chorób serca poprzez edukację i badania genetyczne w kierunku hipercholesterolemii rodzinnej osób
z licznymi czynnikami ryzyka sercowo-naczyniowego na obszarze województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego.

logo gmina zabierzow

Zaproszenie na bezpłatne szkolenie

Szanowni Państwo,

 

Szpital Uniwersytecki w Krakowie serdecznie zaprasza na bezpłatne szkolenie organizowane w ramach programu pn.: „Profilaktyka miażdżycy tętnic i chorób serca poprzez edukację i badania genetyczne w kierunku hipercholesterolemii rodzinnej osób z licznymi czynnikami ryzyka sercowo-naczyniowego na obszarze województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Do wzięcia udziału w szkoleniu zapraszamy lekarzy, pielęgniarki, psychologów, specjalistów zdrowia publicznego oraz aktywności fizycznej współpracujących z Placówką POZ, bez względu na wymiar i formę zatrudnienia.

 

Szkolenie porusza tematykę chorób sercowo-naczyniowych, w szczególności Hipercholesterolemii Rodzinnej, czynników ryzyka wystąpienia chorób sercowo-naczyniowych, profilaktyki oraz metod leczenia.

 

Rejestracja na szkolenie dostępne będzie poprzez formularz on-line przypisany do danego terminu.

 

Dostępne terminy szkoleń:

 

24.02.2021 r. w godzinach:  8:00-16:00                 https://html.transmisjeonline.pl/kordian24  

 

10.03.2021 r. w godzinach:  8:00-16:00                 https://html.transmisjeonline.pl/kordian10

 

19.03.2021 r. w godzinach:  8:00-16:00                 https://html.transmisjeonline.pl/kordian19

 

Aby zgłosić udział należy podać podstawowe dane pozwalająca na weryfikację kwalifikowalności udziału, proszę również dokładnie podać nazwę placówki POZ, w której się pracuje. Szczególną uwagę proszę zwrócić wpisując adres email – na niego zostanie przesłany indywidualny link do uczestnictwa w szkoleniu.

 

Po zakończeniu szkolenia, każdy uczestnik otrzyma certyfikat uczestnictwa, za który przysługuje 7 punktów szkoleniowych.

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu!

 

Celem uzyskania dodatkowych informacji proszę o kontakt pod numerem telefonu (12) 424 74 79.

Facebook Kordiana

fb icon 325x325

Szpital Uniwersytecki w Krakowie

Aplikacja mobilna

ico512

Aplikacja jest dostępna w sklepie Google Play i App Store

 

 

logo gmina zabierzow