Profilaktyka miażdżycy tętnic i chorób serca poprzez edukację i badania genetyczne w kierunku hipercholesterolemii rodzinnej osób
z licznymi czynnikami ryzyka sercowo-naczyniowego na obszarze województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego.

logo gmina zabierzow

Program „Kordian” na Święcie Rodziny Krakowskiej – galeria zdjęć

Za nami dwa dni wydarzenia, podczas którego Szpital Uniwersytecki prowadził profilaktyczne badania w kierunku wykrycia hipercholesterolemii rodzinnej.

 

Święto Rodziny Krakowskiej jest organizowane przez Urząd Miasta Krakowa. Tematem przewodnim w tym roku była szeroko rozumiana aktywność rodzin, pod hasłem: „Rodzina to drużyna”.

 

W dniu 27 maja przebadaliśmy pacjentów w ramach programu „Kordian” w siedzibie Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie, przy ul. Jakubowskiego 2.

W niedzielę, 29 maja, na naszym stoisku obok stadionu TS Wisła, lekarze oraz pielęgniarki ze Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie wykonywali profilaktyczne badania cholesterolu, glukozy i ciśnienia krwi wraz z konsultacją specjalisty kardiologa.

 

Jest nam niezmiernie miło, że nasze stoisko cieszyło się tak dużym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja wydarzenia pozwoliła na poszerzenie wiedzy o profilaktyce hipercholesterolemii rodzinnej wśród mieszkańców Krakowa.

 

Serdecznie zapraszamy na kolejne akcje profilaktyczne!

 

Galeria zdjęć:

Fot. Krakow PL/Bogusław Świerzowski

 Święto Rodziny - stoisko

 

Święto Rodziny - stoisko

 

Święto Rodziny - stoisko

 

Święto Rodziny - stoisko

 

Facebook Kordiana

fb icon 325x325

Szpital Uniwersytecki w Krakowie

Aplikacja mobilna

ico512

Aplikacja jest dostępna w sklepie Google Play i App Store

 

 

logo gmina zabierzow