Profilaktyka miażdżycy tętnic i chorób serca poprzez edukację i badania genetyczne w kierunku hipercholesterolemii rodzinnej osób
z licznymi czynnikami ryzyka sercowo-naczyniowego na obszarze województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego.

logo gmina zabierzow

Zaproszenie na Bieg Kordian - 22.09.2019 r.

Serdecznie zapraszamy na Bieg Kordian na dystansie 5 km, organizowany przez Szpital Uniwersytecki w ramach Projektu „Profilaktyka miażdżycy tętnic i chorób serca poprzez edukację i badania genetyczne w kierunku hipercholesterolemii rodzinnej osób z licznymi czynnikami ryzyka sercowo-naczyniowego na obszarze województwa małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego.”

 

Bieg odbędzie się 22 września 2019 r; start: godz. 13:00; dystans: 5 km (100% asfalt). Bieg jest całkowicie darmowy, obowiązuje limit uczestników – 500 osób. Kierowany jest do osób powyżej 18. roku życia.

 

Trasa: Bulwary Wiślane; pomiędzy Bulwarem Kurlandzkim a Bulwarem Rodła.

 

Zapisy oraz szczegółowe informacje są dostępne pod linkiemhttps://kepasport.pl/wydarzenie/bieg-kordian/

 

W ramach biegu każdy uczestnik otrzymuje pakiet startowy, na który składają się: pamiątkowy numer startowy, elektroniczny pomiar czasu, wodę na mecie zawodów, materiały informacyjne, pamiątkowy odlewany medal na mecie, posiłek na mecie, zabezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na czas trwania biegu, pamiątkowe gadżety: bidon, ręcznik sportowy, krokomierz.

 

Na mecie, podczas trwania imprezy, będą udzielane również bezpłatne konsultacje lekarskie, badania (m. in. EKG, pomiar ciśnienia krwi, pomiar poziomu cholesterolu LDL) oraz informacje dotyczące programu „Kordian”.

 

Zachęcamy do wspólnej zabawy!

Bieg

bieg kordian

Szpital Uniwersytecki w Krakowie

Film video

logo gmina zabierzow